درباره ما

ایده اولیه

ایده

ایده‌ی «مسابقه‌ی تدبر؛ زندگی» ابتدا در سال ۱۳۹۵در هیئت مدیره‌ی مؤسسه‌ی تدبر در کلام وحی مطرح شد. به دلیل اولویت پروژه‌های دیگر، این ایده تا سال ۱۳۹۸ و تشکیل هیئت قرآن و ولایت تهران مسکوت ماند و با شروع تولید درس‌گفتارهای استاد علی صبوحی و نشر الکترونیک تدبر در قرآن، ایده قوت گرفت. با انتشار موفق چند درس‌گفتار به صورت الکترونیکی، با هدف ترویج و توسعه‌ی فعالیت‌ها و مخاطبان جریان تدبر در قرآن در کشور، تصمیم بر آن شد تا در رمضان ۱۴۴۱ «مسابقه‌ تدبر؛ زندگی» با برگزاری مسابقه تدبر در سوره‌ی حدید؛ شروع به کار کند.

حجت‌الاسلام علی صبوحی طسوجی

خادم فرهنگ تدبر در قرآن


حجت‌الاسلام علی صبوحی طسوجی، معلم تدبر در قرآن و مدرس درس‌گفتارها هستند. شروع جریان تدبر در قرآن با تشکیل تیم اولیه‌ی پژوهشی و بعد با تأسیس مؤسسه‌ی تدبردر کلام وحی توسط ایشان شروع شد. شانزده سال مدرسی و خادمی جریان تدبر در قرآن کریم در کشور، از سوابق درخشان ایشان است. تمامی فعالیت‌ها در سایت «مسابقه‌ی تدبر؛ زندگی» توسط ایشان هدایت شده و تحت نظر ایشان انجام می‌گیرد.

خادم فرهنگ تدبر در قرآن هستم. بی‌تعصب، مطالعه و تحقیق می‌کنم و با جسارت، نظر تحقیقی خود را ارائه می‌دهم و گاهی به مصلحت، ساکت می‌شوم. اما دروغ نمی‌گویم و سخنی را که باور ندارم، بر زبان نمی‌آورم. سخت محتاج لطف خدای بزرگ هستم.

تیم مسابقه‌ی تدبر؛ زندگی


تمامی عوامل «مسابقه‌ی تدبر؛ زندگی» از شاگردان استاد علی صبوحی هستند و سال‌هاست در جریان تدبر در قرآن، فعالیت ترویجی و تبلیغی دارند. بیش از ۱۵ نفر در تیم تدوین و ویراستاری علمی و فنی محتوا و همچنین تیم فنی سایت مشغول به فعالیت می‌باشند. تمامی فعالیت‌ها نیز به صورت داوطلبانه است.